Halk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Son Depremler! Bugün İstanbul’da deprem mi oldu? 16 Ekim AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Ekim Ankara’da, İzmir’de deprem mi oldu?

Son Depremler! Bugün İstanbul’da deprem mi oldu? 16 Ekim AFAD ve Kandilli deprem listesi! 16 Ekim Ankara’da, İzmir’de deprem mi oldu?

admin admin -
23 0


Afad ve Kandilli Rasathanesi 16 Ekim Pazartesi günü gerçekleşen deprem verilerini paylaşıyor. Ülkemizde küçük çaplı depremlerin yanında zaman zaman tedirgin edici depremler de yaşanabiliyor. Vatandaşların sarsıntı hissettiği an arama motorlarında arattığı soru ilk olarak bugün deprem mi oldu? Sorusu oluyor. Yaşanan depremler anlık olarak AFAD ve Kandilli Rasathanesi internet sitesinde yer alıyor. Bugün İstanbul’da deprem mi oldu? 16 Ekim İzmir’de deprem mi oldu? İşte AFAD son depremler listesi ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi!KANDİLLİ SON DEPREMLER LİSTESİBoğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika deprem halkhaberi ile vatandaşalar anlık deprem halkhaberi veriyor. Kandilli Rasathanesi bölgesel olarak deprem araştırması yapıyor ve sitesinde olan son 500 depremi halka sunuyor.AFAD SON DEPREMLER LİSTESİAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanlığı son dakika deprem halkhaberi ile vatandaşlara güncel deprem halkhaberi vermeye devam ediyor.BUGÜN DEPREM OLDU MU?Bugün Deprem oldu mu sorusunun cevabını güncel olarak takip edebilmek için Kandilli Rasathanesi’nin ve AFAD’ın web sitesini takip edebilirsiniz. Buralarda en güncel verilerle anlık deprem analizleri yapılır ve sunulur. Son 500 depreme kadar bugün ya da dün deprem oldu mu sorusunun cevabını Kandilli Rasathanesi ve AFAD’da bulabilirsiniz.Kaynak: Haberler.com / Osman Demir – 3. Sayfa Son depremler 3. Sayfa Yaşam Haberler Son Dakika

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halkhaber 2024. Tüm hakları saklıdır.