Halk Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Uncategorized
  4. »
  5. Sueda Ersoy

Sueda Ersoy

Sueda Ersoy Kimdir ? Sueda Ersoy 2015 Bursa doğumlu 3. Sınıf öğrencisidir. Oyunculuk hayatına ; Üç Kız Kardeş Dizisi ile başlayan çocuk oyuncunun boyu 1.35 ,kilosu 32 ,esmer uzun saçlıdır. Sueda Ersoy Sueda Ersoy Yaşına Göre Çok Yetenekli Sueda Ersoy piano eğitimi, salsa eğitiminleri ile kendini geliştirmeye devam ederken ingilizcesi üst düzeyde , ezberi kuvvetli , mimikleri çok belirgin ve en çok da güzelliği ile ön plana çıkıyor . Sueda Ersoy Sueda Ersoy Şimdiden Geleceğin Yıldızları Arasında Gösteriliyor Çocuk Oyuncu Sueda Ersoy aldığı eğitimler ve yetenekleri ile şimdiden dikkatleri üzerine çekti. Çalışkanlığı ve azmi ile ön plana çıkan başarılı oyuncu gelecekte en çok aranan oyuncular arasında şimdiden yerini aldı.

admin admin -
0

Sueda Ersoy Kimdir ?

Sueda Ersoy 2015 Bursa  doğumlu 3. Sınıf öğrencisidir. Oyunculuk hayatına ; Üç Kız Kardeş Dizisi ile başlayan çocuk oyuncunun  boyu 1.35 ,kilosu 32 ,esmer uzun saçlıdır.

Sueda Ersoy

Sueda Ersoy Yaşına Göre Çok Yetenekli

Sueda Ersoy piano eğitimi, salsa eğitiminleri ile kendini geliştirmeye devam ederken  ingilizcesi üst düzeyde , ezberi kuvvetli , mimikleri çok belirgin ve en çok da güzelliği ile ön plana çıkıyor .

Sueda Ersoy

Sueda Ersoy Şimdiden Geleceğin Yıldızları Arasında Gösteriliyor

Çocuk Oyuncu Sueda Ersoy  aldığı eğitimler ve yetenekleri ile şimdiden dikkatleri üzerine çekti.
Çalışkanlığı ve azmi ile ön plana çıkan başarılı oyuncu gelecekte en çok aranan oyuncular arasında şimdiden yerini aldı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Halkhaber 2024. Tüm hakları saklıdır.